Jul 06 - 2018

2018, ARBOS GREEN CAMPUS BAŞLIYOR

ARBOS ürün yelpazesi, ARBOS ağı ve nihai müşterilerine özel tarım eğitimi ve saha uygulamalarını içeren birinci ARBOS GREEN CAMPUS sayesinde, tüm marifetlerini sergileme imkânı buldu.

28 Haziran tarihinde San Vito al Tagliamento (PN)’daki ARBOS Implement Factory’de düzenlenen etkinlik, ARBOS Grubu’nun müşteri ve bayileri için hazırlanan ve grubun, tarımsal döngüyü optimize ederek ve makine-ekipman sistemini daima daha teknolojik ve kompleks hale getirerek tarım makineleri ve toprak arasında bir harmoni yakalama konseptine dair vizyonunu eksiksiz ve global bir şekilde aktardığı GREEN CAMPUS eğitim programı gibi yenilikçi bir programda yer almak isteyen basın mensuplarına ev sahipliği yaptı.
 
ARBOS Green Campus’ün birinci edisyonu 12 Haziran’da, uluslararası buluşmalar bakımından zengin, 4 haftalık yoğun bir programla başladı ve her türlü ihtiyaca anında ve en uygun çözümleri sunmak için geliştirilmiş ARBOS ürün yelpazesinin geliştirilmesinde kullanılan tarımsal tekniklerin rolünü ve önemini tanıtma imkânı sundu.
 
Etkinlikte Fransa, İspanya, Portekiz, Birleşik Krallık, Rusya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Yunanistan, Avusturya, Polonya, Türkiye, İtalya ve Balkanlardan gelen bayiler, müşteriler, şubeler ve ithalatçıların oluşturduğu 300’ün üzerinde katılımcı yer aldı.
01_ARBOS in field.JPG

DAİMA GENİŞLEYEN BİR YELPAZE

Green Campus, bazı önemli ilklere de ev sahipliği yaptı. Etkinlikte, birkaç ay sonra Bologna’da Eima International 2018’de görücüye çıkacak olan ARBOS 7000 Serisi’nin yanı sıra, ARBOS’un gerek yüksek, gerekse düşük ürün sınıflarında tüm ihtiyaçları karşılamaya hazır ve daima daha kapsamlı hale gelen ürün yelpazesine yeni katılan, Çin’de üretilen entry level traktör 3000M serisi de sergilendi.
 
 
ARBOS Grubu, yenilikçi anlayışını ürünlerinin yanı sıra, devamlı olarak geliştirdiği üretim tesislerine de taşıyor. Program sırasında çalışma grupları, ARBOS Grubu’nun tasarım ve üretim faaliyetlerini gerçekleştirdiği, yenilenen San Vito tesisini ziyaret etme şansını yakaladı. Endüstri 4.0 devrimine göre tasarlanan bu tesise son dönemlerde yapılan ve başarılı sonuçlar sağlayan önemli yatırımlar sayesinde tesisin üretim, verimlilik ve kalite standartlarında yükselme kaydedildi.
 
ARBOS dünyasına adım atmak ve tarımsal döngüyü daha yakından tanımak için
Daima daha teknolojik ve daha kompleks bir makine-ekipman sistemi kullanmak için
Giderek daha talepkâr hale gelen bir piyasada güç kazanmak ve kazanan bir takım kurmak için
ARBOS GREEN CAMPUS işte bunların hepsi!
ARBOS agronomic training_02.jpg
ARBOS plant_03.jpg
ARBOS in campo_04.jpg
ARBOS in campo_05.jpg
ARBOS in campo_06.jpg
ARBOS in campo_07.jpg
ARBOS in campo_08.jpg